Skip to main content

Firma „AMPOL” oferuje także materiały do wykończenia ścian zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz szeroką paletę akcesoriów innych wykończeniowych bla przemysłu budowlanego.

Siding

Siding jest nietoksycznym i niepalnym materiałem budowlanym odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne. Siding nie zmienia koloru, nie koroduje, nie pęka pod wpływem temperatury i nie łuszczy się, co zapewnia wieloletnią trwałość tego produktu.
Jest bardzo prosty w utrzymaniu, a wszystkie zabiegi konserwacyjne ograniczają się do mycia wodą z dodatkiem środków piorących. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność oferowanych profili pozwala na tworzenie dowolnych projektów architektonicznych. Winylowe okładziny elewacyjne typu siding mają zastosowanie we wszystkich rodzajach budownictwa (domki parterowe, budynki handlowe i przemysłowe itd.). Siding nadaje się do montażu na wszystkich rodzajach konstrukcji budynków oraz na różnych typach ścian. Dzięki tej technologii w sposób prosty i efektowny można odnowić stare i zniszczone budynki.
Siding jest znacznie tańszy od innych rodzajów elewacji, a wysoka trwałość i łatwość w utrzymaniu pozwala uniknąć kłopotliwych kłopotliwych i kosztownych remontów.

Boazerie zewnętrzne PCV

Panele PCV są typem boazerii zewnętrznej bardzo łatwej i szybkiej w montażu przy jednoczesnej gwarancji wieloletniej trwałości i wytrzymałości. Są produktem odpornym na warunki atmosferyczne, nietoksycznym i niepalnym. Podobnie jak siding nadają się do stosowania we wszystkich rodzajach budownictwa i nie wymagają malowania i konserwacji.

Boazerie wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne jak i zewnętrzne odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur. Są niepalne, proste w obsłudze, nie wymagają szlifowania ani lakierowania. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna.